ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çocuklar ve Yeryüzünün Sağlığı için Temel Eğitimi Okul Dışına Taşımak
Müdürlüğümüz Ar-Ge birimi eTwinning ekibi tarafından yürütülen 'Doğaya Sımsıkı Sarıl' Projesi kapsamında 22 Şubat 2021 tarihinde " Çocuklar ve Yeryüzünün Sağlığı için Temel Eğitimi Okul Dışına Taşımak" isimli çevrimiçi seminer gerçekleştirildi.![Çocuklar ve Yeryüzünün Sağlığı için Temel Eğitimi Okul Dışına Taşımak](/meb_iys_dosyalar/2021_02/23001330_29291229-5d27-46f1-9602-db85c0dda9c5.jpg)
Prof. Dr. Gelengül HAKTANIR ve Doç. Dr. Deniz KAHRİMAN PAMUK'un sunum yaptığı semineri yaklaşık 200 öğretmen katıldı.