ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çınarların Altında Adlı Projeleri ile Öğrencilerimizin Ziyareti...

Çınarların Altında Adlı Projeleri ile Öğrencilerimizin Ziyareti...

Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Yöneticileri, Öğretmenleri ve Öğrencileri; İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı, yı makamında ziyaret ederek "Çınarların Altında" adlı projelerinin tanıtımını gerçekleştirdiler.

Hazırlanan Proje ile;

AB Sağlık Sistemini, hasta bakımında ihtiyacımız olan uygulamaları Avrupa standartlarında yerinde görerek öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin kişisel ve mesleki gelişim ihtiyacının giderilmesinin önü açılacaktır.

Öğrenciler sadece mesleki anlamda değil kişisel anlamda da bazı yetkinlikler kazanacaklardır.

Proje faaliyetleri ile öğrencilerin hayata dair farklıbakış açısı kazanmaları, Avrupa kültürünü yakından tanımaları, sosyal faaliyetlere katılmaya daha istekli olmaları, öğrenme olgusunu yaşam felsefesi olarak belirlemeleri de beklentiler arasındadır.

-Özellikle bu projeye dahil olan öğrencilerimizin dezavantajlı grupta (şehit, gazi, yetim,öksüz,parçalanmış aile vb.) yer alacak olması da projemizi dahada anlamlı hale getirecektir.
Ayrıca Türk Kültürünün, örf ,adet, gelenek ve göreneklerinin Avrupa'da tanıtılacak olması da bizim için gurur kaynağı olacaktır.

Projeyi gerçekleştiren okulumuzu Öğrencilerimizi ve Öğretmenlerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz...

 

01-04-202201-04-2022

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.