ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa’daki Gururumuz Emir Büyükdağ

Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesi öğrencisi Emir Büyükdağ, Moldovya’da düzenlenen Uluslararası Avrupa Boks Şampiyonası’nda 80 kg´da Avrupa Şampiyonu oldu.
Avrupa’daki Gururumuz Emir Büyükdağ

Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesi Okul Müdürü Fatih Akkaya ve Avrupa Boks Şampiyonu Emir Büyükdağ, Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’ı ziyaret etti.

2017 yılında yapılan Avrupa Boks Şampiyonası’nda da 80 kg´da Avrupa ikincisi olma başarısını gösteren Emir Büyükdağ, Moldovya’da düzenlenen Uluslararası Avrupa Boks Şampiyonası’nda 80 kg´da Avrupa Şampiyonu oldu.

Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesi Okul Müdürü Fatih Akkaya’dan okulda yapılan spor faaliyetleri ve elde edilen başarılar hakkında bilgi aldı.

Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, boks şampiyonasında ulusal ve uluslararası alanlarda dereceye giren Emir Büyükdağ’ı kutlayarak ilçe adına önemli başarılara imza atmalarından büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Öğrencilerden elde ettikleri başarılar hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım, “Akademik başarı kadar spora ve sosyal faaliyetlere de ayrı önem veriyorum. Gençlerimizin erken yaşlardan itibaren bu tür sportif faaliyetlerle ilgilenip zararlı alışkanlıklardan uzak durmanız ve arkadaşlarınıza bu anlamda örnek olmanız, akademik başarıyla birlikte kültürel, sosyal ve sportif alanlarla ilgilenmeniz bizleri mutlu etmektedir. Vatana ve millete ihanet etmeyen bireyler olarak yetişmenizi istiyorum." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yıldırım, sporcuları başarılarından dolayı kutlayarak, spor alanında başarıların artması için Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman destekçi olunacağını sözlerine ekledi.

Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Uluslararası Avrupa Boks Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu olan Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesi Emir Büyükdağ’a plaket ve hediye takdiminde bulunduktan sonra ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek öğretmenlerini ve okul yöneticilerini tebrik ettiler, çalışmalarında başarılar dilediler.


09-01-201909-01-2019

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.