ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvasında Ankara Birinciliği ve Ankara İkinciliği

Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvasında, İlçemiz Okullarından Şehit Rıfat Çelik İlkokulu 2 dalda Ankara Birinciliği; Atatürk İlkokulu da Ankara ikinciliği elde etmiştir.  
Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvasında Ankara Birinciliği ve Ankara İkinciliği


Türkiye geneli resmî, özel tüm ilkokul ve ortaokullarda öğrenim gören öğrencilere yönelik olarak düzenlenen Türkiye Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvasında, İlçemiz Okullarından Şehit Rıfat Çelik İlkokulu 2 dalda Ankara Birinciliği; Atatürk İlkokulu' da Ankara ikinciliği elde etmiştir.

Şehit Rıfat Çelik İlkokulu Danışman Öğretmenleri Filiz Kılıç eşliğinde çalışan öğrencilerimizden İdil Gürcan "Qbitz Oyunu", Özge Özyurt "Equilibrio, Oyunu" ile Ankara Birinciliğini elde etmişlerdir.

Atatürk İlkokulu öğrencimiz Aras Doğu Karataş, danışman öğretmeni Zehra Aslı Akbaş Güler eşliğinde hazırlanarak "Mangala Dalı'nda Ankara İkincisi olmuştur.

 Çocuklarımızın düşünen, üreten ve karşılaştıkları problem karşısında çözümler bulabilen bireyler olarak yetişmesi, bireysel ve grup oyunları ile öğrencilerimizin yeteneklerinin geliştirilmesi, sosyal gelişimlerinin desteklenmesi, ayrıca öğrencilere kendilerini ifade edebilme fırsatının sunulması, öğrenciler arasındaki iletişim ve dostluk duygularının geliştirilmesi amacıyla düzenlenen, Türkiye Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvasında, öğrencilerimiz bizleri gururlandırmıştır.

Akıl ve Zekâ Oyunları Türkiye Turnuvasında, bizleri temsil edecek başarılı öğrencilerimizi yöneticilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor,  başarılar diliyoruz.

04-03-202004-03-2020

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.