ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı!

Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Gürsel Avcı, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı!

Türk tarihi için son derece önemli olan bugünün anlamı ve içeriği anlatmak ve anlamak, herbirimizin görevi olmalıdır. Bu vatan bize öncelikle Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere şehitlerimizin, gazilerimizin emanetidir.

Bizim geleceğimiz, istikbalimiz, milletimizin varoluş nedeni olan, devletimizin varlığı kadar önemlidir.

Her çocuk hür doğup, hür yaşamalıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Bağımsızlık benim karakterimdir" sözü de bunun ifadesidir.

Çocuklarımızda iyi bir gelecek sunmak, umutlarını yeşertmek, demokrasiyi yaşam biçimi haline getirmiş bir ülkeyi bırakma hepimizin görevidir.

Çocuklarımızı, sevgiyle, hoşgörüyle, merhametle yetişmerleri biz büyüklerin en asli görevi olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en kalbiyle kutlar; sağlıkla, huzurla, mutlulukla, esenlik içerisinde daha güzel 23 Nisan'lar kutlamalarını temenni ediyorum.

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.