2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı
Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı gerçekleştirilecektir.![2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı](/meb_iys_dosyalar/2019_01/09073622_59.jpg)
Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilecektir.
Çalıştay 7-8 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olup Milli Eğitim Bakanı Danışmanı Dr. Adem Çilek´in 7 Ocak Pazatesi günü katılacağı çalıştay, "Öğretmenin Desteklenmesi ve Güçlendirilmesi”, “Verimli ve Açık Yönetişim”, “Okul Ortamlarının Dönüştürülmesi”, “Eğitsel İşleyişin Dönüştürülmesi” oturumları ile devam edecektir.
2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı´nın ikinci gün çalışmalarında, grup çalışmalarının sunumu ve değerlendirmesi yapılacak. Değerlendirme toplantısına, Prof. Dr. Servet Özdemir de katılacak.