ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim Kurumları Kontenjan Belirleme Toplantısı...
![2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim Kurumları Kontenjan Belirleme Toplantısı...](/meb_iys_dosyalar/2021_01/18134550_EsAh51kXIAEi7nC.jpg)
Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç başkanlığında yapılan 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim Kurumları Kontenjan Belirleme Toplantısı, Şube Müdürümüz Ahmet İnan ve Okul Müdürlerimizin katılımı ile Etimesgut Özkent Akbilek Fen Lisesinde gerçekleştirilmistir.