ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
15 Temmuz Salon Okçuluk Yarışmasında Başarı...
![15 Temmuz Salon Okçuluk Yarışmasında Başarı...](/meb_iys_dosyalar/2021_06/24134034_E4l-G0LXoAAEcVP.jpg)
Etimesgut Cenk Yakın Ortaokulundan öğrencimiz Dünya Yenihayat, Ankara Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen 15 Temmuz Salon Okçuluk Turnuvasında, 11-12 yaş Kadın Klasik Yay Kategorinde Ankara 2.si, Aysima Zehra Uçar adlı 8. sınıf öğrencimiz de 13-14 yaş Kadın Klasik Yay Kategorinde Ankara 3.sü olmuştur.
Öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz...